Артист Стейнвея Ахмад Джамал виступив на фестивалі LeopolisJazz

RSS
Facebook
Facebook
Twitter
Google+
http://classic.komora.com/artyst-steynveya-akhmad-dzhamal-vystupyv-na-festyvali-leopolisjazz">
Email

29 червня у Львові на фестивалі LeopolisJazz виступив Ахмад Джамал (Ahmad Jamal), Артист Стейнвея, американський піаніст-композитор та видатний джазмен. Джамал грав на великому концерному роялі Steinway & Sons D-274, який був доставлений спеціально на вимогу артиста. 

Прославлений завдяки своїй унікальній виконавчій майстерності та творчості, Ахмад Джамал народився 2 липня 1930 року у Пітсбурзі, США. Протягом останніх 40-а років він давав концерти по всьому світу. Його музика має та мала сильний вплив на творчість багатьох артистів (серед яких видатний трубач та композитор Miles Davis).

У 1994 році Джамал був відзначений нагородою у номінації American Jazz Masters Awards – щорічною церемонією визнання видатних джазових виконавців (National Endowment for the Arts). У 2007 році французький уряд нагородив Джамала престижним Орденом Мистецтв і Літератури. У 2017 він отримав нагороду американської Академії звукозапису – Grammy Lifetime Achievement Award за творчий внесок видатного художнього значення в галузі звукозапису.  

З 1964 року Ахмад Джамал – Артист Стейнвея (Steinway Artist), сам піаніст так висловлює свою прихильність до інструментів Steinway & Sons:

«Починаючи з трирічного віку я з нетерпінням прагнув мати рояль Steinway не лише тому, що це ідеальний вибір, але й через те, що він – чуйний і надійний друг».

classic.komora.com

Фото Євгена Кравса

Tags:

RSS
Facebook
Facebook
Twitter
Google+
http://classic.komora.com/artyst-steynveya-akhmad-dzhamal-vystupyv-na-festyvali-leopolisjazz">
Email