Antoine Courtois Paris

Мистецтво симфонії та джазу

Коріння французької марки духових музичних інструментів Antoine Courtois Paris сягає 1789 року, часів Французької революції. Саме в той буремний період месьє Куртуа відкрив на вулиці Мазарін у Парижі першу французьку мануфактуру, де виробляли мідні духові інструменти. Так було засновано сімейний бізнес із, як виявилося згодом, надзвичайним потенціалом. Минуло ще 14 років, і його син, Антуан Куртуа, відкрив велику компанію та запустив масштабне музичне виробництво. З часом компанія отримала його звучне ім’я та дала назву оновленому бренду Antoine Courtois Paris.

Найпопулярніші сучасні інструменти Courtois – тромбони, флюгельгорни та саксгорни. Також бренд Antoine Courtois Paris представляє широкий вибір аксесуарів, необхідних музикантам. А починалося все з мідних духових інструментів, які швидко «робили кар’єру» у військових оркестрах. Зокрема, відомим фактом є те, що кавалерійська труба ХVIII сторіччя Courtois Rue Mazarine і зараз виставлена у Музеї Паризької національної консерваторії.

Відтоді і дотепер майстри Antoine Courtois продовжують постійно вдосконалювати і осучаснювати виробництво мідних духових інструментів, водночас залишаючись вірними традиціям високої якості своїх витворів. Зокрема, 1844 року вже Антуан Куртуа-молодший винайшов відомий в музичних колах і зараз корнет із системою під назвою Arban. Минуло ще понад 20 років, і під маркою Antoine Courtois Paris побачив світ чотиривентильний помповий корнет, котрий винайшов італійський майстер Алессандро Скюрі.

1909 року компанія Antoine Courtois стала ексклюзивним постачальником Паризької консерваторії та оперного театру, а також Опери-Комік та гвардії Республіки. 1917 року компанія Antoine Courtois стала власністю родини Гаде. Нові господарі багато вклали у розвиток бренду Courtois, водночас зберігаючи традиції господарів компанії. Пізніше виробництво було перенесене в передмістя на схід від Парижа, де воно знаходиться і досі.

Зараз бренд Antoine Courtois Paris став частиною потужної корпорації Buffet Crampon, що спеціалізується на виробництві духових інструментів. Відомі музиканти світу – клієнти Courtois, і їхній успіх напряму пов’язаний з якістю та надійністю тромбонів, флюгельгорнів, саксгорнів, а також аксесуарів Antoine Courtois Paris. Цей бренд відомий тим, що майстри Courtois враховують всі підказки і побажання своїх музикантів. Що, відповідно, гарантує найвищу якість їхніх інструментів.

Основні ознаки Antoine Courtois Paris – витонченість справжнього французького стилю в музиці, а також величний потенціал, який творить не лише мистецтво симфонії, але і справжній якісний джаз. Співпрацею з Courtois та грою на інструментах бренду повністю задоволені квінтет In Media Brass (тромбон), ансамбль Les Trompettes de Lyon (флюгельгорн), а також Тімоті Андерсон (американський професор, викладач і перший тромбоніст симфонічного оркестру в штаті Огайо, США), Стів Девіс (професор Hart School of Music) та десятки інших музикантів з усього світу.