Armstrong

Купити флейту Armstrong у магазині “Комори” >>>
Київ: (044) 496-3508, 496-3509 | Одеса: (048) 737-5863

Armstrong_Flute-L1931 року Вільям Т. Армстронг відкрив маленьку майстерню з ремонту флейт у американському штаті Індіана. Він вже мав досвід та авторитет як музичний майстер, отже вирішив розпочати власну справу. Так згодом Вільям Армстронг став творцем бренду Armstrong, відомого виробника якісних флейт, який 2002 року став частиною корпорації Conn-Selmer.

Засновник одразу вклав у свою працю основні принципи музично-інженерної майстерності, які використовуються й досі. Вони полягають на тому, аби слухати, досліджувати, розробляти, тестувати та майструвати автентично, поєднуючи сучасні досягнення і традиції давніх майстрів. Саме так бренд Armstrong став синонімом майстерності й безкомпромісної якості у виробництві флейт та флейт-піколо.

Традицію й справу батька перейняв його син, Едвард Армстронг. Навчившись всього під батьківським керівництвом, Едвард ще й успадкував і уважність до деталей, характерну для Вільяма Армстронга. Так якісні флейти Armstrong стали доступними не лише для грона професійних музикантів, але й для учнів, студентів та флейтистів-початківців. Саме Armstrong створив перші флейти з вигнутими голівками, завдяки яким багато молодих флейтистів змогли пізнати тонкощі гри на цьому дивовижно вишуканому інструменті.

1970 року Едвард Армстронг у співпраці з Альбертом Купером розробили флейту з новими можливостями та поліпшеними характеристиками. Нова розробка і стала основою для сучасних 102, 103 і 104 моделей флейти, особливо популярних серед молодих музикантів. Увійшовши до складу Conn-Selmer, бренд Armstrong продовжує тішити своїх прихильників новими розробками та щораз більш досконалішими моделями флейт і флейт-піколо.

Купити флейту Armstrong у магазині “Комори” >>>
Київ: (044) 496-3508, 496-3509 | Одеса: (048) 737-5863