Бренди

Antoine Courtois Paris

Amati

Armstrong

Bach

Besson

Buffet-Crampon

C. G. Conn

Doerfler

Emerson

F. Loree

Gebr. Alexander

Gemeinhardt

Hammig

Heckel

Henry Willis & Sons

Howarth of London

Holton

King Musical Instruments

Larsen Strings

Leblanc

Ludwig

Lyon & Healy

Marigaux

Miraphone

Muramatsu

Pigini

Pirastro

Premier

Puechner

Rigoutat Paris

Rubner

Salvi

Sankyo

Sassmann

Scandalli

Schilke

Selmer Paris

Selmer USA

Strunal

Thomastik-Infeld

Vandoren

Viscount

Weltmeister

Wolf Music Products

W. Schreiber

Antoine Courtois Paris

Коріння французької марки духових музичних інструментів Antoine Courtois Paris сягає 1789 року, часів Французької революції. Саме в той буремний період месьє Куртуа відкрив на вулиці Мазарін у Парижі першу французьку мануфактуру, де виробляли мідні духові інструменти. Так було засновано сімейний бізнес із, як виявилося згодом, надзвичайним потенціалом. Минуло ще 14 років, і його син, Антуан Куртуа, відкрив велику компанію та запустив масштабне музичне виробництво. З часом компанія отримала його звучне ім’я та дала назву оновленому бренду Antoine Courtois Paris.

Детальніше >>

Amati

Компанія Amati знаходиться в Чехії, вона виробляє духові музичні інструменти, запасні частини та аксесуари до них, інструменти Карла Орфа (Orff), тарілки та інші ударні інструменти. Спектр духових інструментів включає в себе мідні духові інструменти, пістонні, роторно-вентильні та сигнальні інструменти.

Детальніше >>

Armstrong

1931 року Вільям Т. Армстронг відкрив маленьку майстерню з ремонту флейт у американському штаті Індіана. Він вже мав досвід та авторитет як музичний майстер, отже вирішив розпочати власну справу. Так згодом Вільям Армстронг став творцем бренду Armstrong, відомого виробника якісних флейт, який 2002 року став частиною корпорації Conn-Selmer.

Детальніше >>

Bach

Історія духових інструментів Vincent Bach Corporation почалася на початку ХХ сторіччя на американській сцені. Саме там її майбутній засновник, віртуозний трубач Венсан Шротенбах – який швидко став відомий як Бах – підкорював серця слухачів. Він майстерно виконував головні партії у популярних оркестрах, а також виступав у кращих операх Сполучених Штатів. Водночас славетний трубач все більше опановував техніку, виявившись ще й блискучим інженером. Цей подвійний талант і став надійною основою для всесвітньовідомої музичної корпорації Bach.

Детальніше >>

Besson

Засновник бренду Besson Гюстав-Огюст Бессон (Gustave-Auguste Besson) – відомий новатор та акустичний геній музики. Створення власної компанії він розпочав ще 1837 року. Саме тоді ще нікому не відомий талановитий юнак, 18-річний Гюстав Бессон, створив у Парижі свій перший корнет. Новинка повністю змінила тодішнє уявлення про цей інструмент. Так розпочалася історія бренду Besson, який за понад 180 років став знаком якості у світі дерев’яних і мідних духових музичних інструментів.

Детальніше >>

Buffet-Crampon

Історія успіху музичного виробника Buffet-Crampon et Companie має вишуканий французький смак: вона розпочалася у Парижі. Саме там 1925 року відкрилася невеличка приватна майстерня музичних інструментів. Але вона прославилася відразу: це дивовижно, але вже перші кларнети Buffet-Crampon блискавично завоювали шалену популярність у серці Франції завдяки своїй унікальній якості та чистому звучанню. Так минали десятки років творчої праці й розвитку… Зараз Buffet-Crampon є не просто потужною компанію, але й одним зі світових лідерів із виготовлення інструментів для професійного музикування.

Детальніше >>

C. G. Conn

Компанія C. G. Conn – найстаріший, найбільший та найвідоміший виробник духових музичних інструментів, який заснований в Сполучених Штатах Америки. Вже понад сто років професійні музиканти американських оркестрів, а також оркестрів із цілого світу підтверджують якість C. G. Conn, а їхні слухачі насолоджуються чистим звучанням інструментів цього бренду. Саме бренд C. G. Conn став надійною основою для того, аби у світі з’явилося поняття американської музичної індустрії мідних духових інструментів.

Детальніше >>

Doerfler

Творцем сучасного бреду Dörfler був німецький музичний майстер Егідіус Дорфлер. Його смички для струнних інструментів ручної роботи вже від початку були виготовлені настільки якісно, що час лише підтвердив цей факт. Сучасні молоді нащадки майстра – Андреас, Таня, Роланд, Вольфганг та Гюнтер Дорфлери – продовжують його справу, вдосконалюючи і модернізуючи модельний ряд Dörfler. Продукція характеризується незмінною надійністю й оригінальністю ручної роботи. Вона досі позначена мистецькою інтуїцією засновника: складається враження, що його музично-інженерний геній набагато випереджував свій час.

Детальніше >>

Emerson

Сучасний бренд Emerson – популярний американський виробник флейт і флейт-піколо – зараз входить до великої сім’ї брендів корпорації Conn-Selmer. У ХХ сторіччі фірма Emerson, заснована Емерсоном Дефордом, першою організувала виробництво флейт враховуючи розробки, які почав втілювати видатний британський флейтист Вільям Беннетт (William Bennet), професор Королівської Академії Музики.

Детальніше >>

F. Loree

1881 року Франсуа Лоре заснував першу у світі майстерню, що спеціалізувалася на виробництві гобоїв. 1902 року компанію F. Loree успадкував його син, Люсьєн Лоре. Коли він та Жорж Віталь Жілле 1906 року створили т. зв. консерваторську систему, ця модель стала еталоном для гобоїстів-солістів у всьому світі, як і гобої F. Loree.

Детальніше >>

Gebr. Alexander

Історія бренду Gebr. Alexander сягає кінця ХVIII сторіччя, а саме 1782 року. Тоді ще нікому невідомий музичний майстер Франц Амброз Александер, перебравшись із Франції до Німеччини, оселився у Майнці над рікою Рейн. Він зайнявся виготовленням мідних духових інструментів. Чому так сталося і в кого новоприбулий перейняв музичне мистецтво – це ми вже навряд чи дізнаємося. Про Франца Амброза Александера відомо лише те, що він походив із французьких ґуґенотів.

Детальніше >>

Gemeinhardt

Аби відчути насолоду від звучання ідеальної флейти, не достатньо німецької точності майстра… Можливо, потрібна ще яскрава американська мрія?.. Адже вже понад 60 років саме американська компанія з німецьким корінням Gemeinhardt утримує позицію світового лідера серед виробників флейт і пікколо-флейт. Мініатюрні шедеври спеціально розроблюються для музикантів усіх рівнів: як початківці, так і професіонали одразу зможуть оцінити чисте й витончене звучання флейт Gemeinhardt.

Детальніше >>

Hammig

Легендарна німецька династія Hammig сьогодні має славу одного з найкращих та найбільш надійних у світі виробників флейт. Не дивно, адже виробництво дерев’яних духових музичних інструментів під брендом Hammig сягає 1780 року. Ним займаються вже десять поколінь Гамміґів. За цей час бренд не раз «розростався» – серед музикантів стали відомими не лише флейти ручної роботи Philipp Hammig, але й такі брендові імена як August Richard Hammig та Johannes Gerhard Hammig.

Детальніше >>

Heckel

Німецька компанія Heckel – один із найпопулярніших серед професійних виконавців виробник дерев’яних духових інструментів – має понад 160 років. У її основі закладені надійні сімейні традиції майстерності, які забезпечують якісне виробництва фаготів від 1831 року. Тоді майстер Йоганн Адам Геккель разом зі своїм компаньйоном, фаготистом Карлом Альменредером, заснували фірму Almenräder und Heckel в місцевості Wiesbaden-Biebrich. Там вони почали виробляти «фагот Геккеля і Альменредера».

Детальніше >>

Henry Willis & Sons

Британська компанія з будівництва органів Henry Willis & Sons, Ltd., Organ Builders була заснована Генрі Уіллісом 1845 року в Лондоні. Сьогодні цей виробник – один із найстаріших і найбільш знаних світових лідерів у виробництві органів. Понад 2 500 інструментів Henry Willis прикрашають найвеличніші зали і храми по всьому світі. Серед них є орган у соборі святого Павла у Лондоні – цей собор вважається візиткою міста та символом Англіканської церкви. А також великий орган Лондонського королівського Альберт-Холу мистецтв і наук, який у час своєї побудови (1871) був найбільшим органом серед існуючих.

Детальніше >>

Howarth of London

Англійська компанія Howarth of London – відомий європейський виробник дерев’яних духових інструментів і супутніх аксесуарів. У першу чергу це гобої, гобої д’амури та англійські ріжки. Компанія була створена 1948 року, коли George Howarth виготовив перший гобой. Так почалася історія бренду Howarth of London.

Детальніше >>

Holton

Засновником американського бренду Holton, який зараз належить всесвітньо відомій музичній корпорації Conn-Selmer, Inc, був Френк Холтон. У кінці ХІХ сторіччя він грав на тромбоні, будучи головним тромбоністом оркестру Філіпа Сузи, автора національного маршу Америки. І ось на межі епох Френк Холтон розпочинає власну справу, що стає прообразом майбутньої компанії. Спочатку він стає власником музичного магазину в Чікаго, США. Окрім інструментів, що вже були у використанні, там можна було придбати і масло для тромбонів, виготовлене за його власним фірмовим рецептом.

Детальніше >>

King Musical Instruments

Американська компанія King Musical Instruments, відома як виробник духових інструментів та аксесуарів до них, від початку свого існування (1893) і до 1965 року була знана як H. N. White Company. Згодом сталися зміни задля подальшого розвитку – і оновлений бренд отримав назву King. Час приніс й інші переміни. Так King став одним із брендів, які зараз належать корпорації Conn-Selmer, Inc.

Детальніше >>

Larsen Strings

Компанія Larsen Strings (Данія) визнана одним із лідерів у виробницві струн для скрипок, альтів, віолончелей. Засновник компанії, скрипаль Лауріц Т. Ларсен, колись ствердив: «Якби я не був глибоко відданим музиці, я б не виробляв струн. Я все ще вважаю себе перш за все музикантом…». Нещодавно компанія відсвяткувала своє 25-річчя «з любов’ю та пристрастю» до музики – і зараз продовжує рухатися далі під надійним керівництвом засновника.

Детальніше >>

Leblanc

Французький бренд із королівським корінням – саме так можна окреслити історію Leblanc. Вона почалася ще у середині ХVIII сторіччя, коли майстри історичної фабрики Ets. D. Noblet були головними виробниками музичних інструментів для королівського двору. Тоді Францією правив Людовик XV Улюблений, час якого – епоха «рококо» – відомий як час розквіту французької культури, зокрема музичної.

Детальніше >>

Ludwig

Компанія Ludwig – унікальний виробник ударних інструментів, який особливо прославив легендарний гурт The Beatles. Зірковий час музичної компанії Ludwig & Ludwig настав 1964 року, коли Рінго Старр і його колеги з Beatles в прямому ефірі на очах мільйонів людей виконували свої композиції, а їхній бас барабан прикрашала назва Ludwig. Історія цього бренду почалася 1909-го. Як виявилося, 55 років для гучного успіху – цілком достатньо. Відтоді професійні ударники впевнені: ударна установка може бути будь-якою, але сольний барабан має бути лише Ludwig.

Детальніше >>

Lyon & Healy

«Lyon & Healy. Hapmakers to the world since 1889» – американська компанія, що від кінця ХІХ сторіччя позиціонується як світовий виробник арф найвищої якості. Звучання, дизайн і матеріали Lyon & Healy не розчарують не лише найвимогливішого професійного музиканта, але і його нащадків. Арфи цієї компанії створюються на десятиліття, аби стати, крім всього іншого, ще й дорогоцінним спадком. Свою першу арфу засновники, Джордж Уошборн Ліон (George Washburn Lyon) та Патрик Джозеф Гілі (Patrick Joseph Healy), створювали довгих 25 років. Така витривала праця стала можливою лише завдяки поєднанню підходу старшого і більш досвідченого Ліона з амбіціями молодого полум’яного Хілі.

Детальніше >>

Marigaux

Marigaux Paris, французька фірма з виробництва гобоїв та аксесуарів до них, має репутацію лідера світового рівня у виробництві дерев’яних духових музичних інструментів. Серед інструментів Marigaux також є кларнети, саксофони, флейти та фаготи. Бренд Marigaux, відомий всім великим гобоїстам ХХ сторіччя, також знаний як SML. Абревіатура походить від прізвищ трьох засновників компанії, видатних гобоїстів. Саме ними 1935 року були Charles Strasser (Швейцарія), Marigaux (виробник інструментів, пов’язаний з компанією Buffet-Crampon) та Lemaire. Історія майстерності компанії Marigaux Paris почалася з виробництва флейт та саксофонів, яке знаходилося в Парижі.

Детальніше >>

Miraphone

Географічно віхи історії заснування німецької музичної компанії Miraphone охоплюють ледь не цілу Західну Європу. Сталося так, що саме ІІ Світова війна стала каталізатором створення компанії, що зараз посідає чільне місце у світі виробництва духових музичних інструментів. Отже, до 40-х років ХХ сторіччя європейські майстри, які володіли унікальними методиками вироблення та реставрації духових інструментів, мешкали у містечку Красліце у північній частині тодішньої Чехословаччини (нині – територія Чехії). До речі, це місто має репутацію музичного: саме звідти походить і відомий нині бренд Amati.

Детальніше >>

Muramatsu

Muramatsu – це втілена пристрасть до флейти. Саме вона дозволила японському майстру та флейтисту Koichi Muramatsu 1923 року створити свою першу флейту ручної роботи. Його наполегливість та музична майстерність стали надійною основою для того, аби інструменти Muramatsu дотепер вважалися найкращими у світі флейтами ручної роботи.

Детальніше >>

Pigini

Італійська компанія Pigini веде свою історію від 1946 року. Тоді її невгамовний засновник, Філіппо Піджіні, разом із чотирма своїми братами та однодумцями зареєстрував у Анконі фірму, яка отримала назву F.lli Pigini di Filippo. Повернувшись із фронтів ІІ Світової, Філіппо вкладав у свій задум багато часу і сил, почавши з відродження старої музичної майстерні. Минуло кілька років, і Філіппо Піджіні разом із співзасновниками фірми вже бачили результат своїх зусиль. Успіх перших акордеонів не забарився. Компанія почала активно завойовувати ринок, впевнено просуваючись у лідери серед європейських виробників акордеонів.

Детальніше >>

Pirastro

Історія компанії з виробництва струн і каніфолі Pirastro (повна сучасна назва звучить як Pirastro GmbH) – це поєднання італійської пристрасної любові до музики і німецької надійності технологій, точності та якості. 1798 року засновник компанії, італієць Джорджіо Пірацці, заснував в Італії компанію Pirazzi and Sons. Згодом майстер переїхав до Німеччини та продовжив свою справу вже поблизу Франкфурта, в містечку Оффенбах-на-Майні.

Детальніше >>

Premier

Історія англійської компанії Premier, яка є одним із сучасних лідерів у виробництві ударних музичних інструментів, розпочалася 1922 року. І почалася вона досить не очікувано: з розчарування одного з її засновників. Справа в тому, що молодий Альберт Делла Порта, ударник і амбітний музичний майстер, прийшов реалізувати свої таланти у компанію Boyle Drum Co, але… Власники компанії вигнали його звідти, не сприйнявши ідеї покращити якість їхніх барабанів.

Детальніше >>

Puechner

Компанія Püchner має своє коріння у богемському містечку Красліце, що зараз знаходиться у Чехії. Але в кінці ХІХ сторіччя це місто належало Австро-Угорській імперії Габсбургів. Засновник, Vinzenz Püchner, зареєстрував незалежну фірму з виробництва дерев’яних духових інструментів в Красліце 25 серпня 1897 року – в день, коли його старший син Josef побачив світ.

Детальніше >>

Rigoutat Paris

Rigoutat Paris – французька компанія з виробництва гобоїв професійного рівня та англійських ріжків. Скоро виповниться сто років, як Charles Rigoutat заснував майстерню з виробництва гобоїв у Парижі (1922). Ще підлітком йому став допомагати син, Roland Rigoutat. З часом спадкоємець виявився і видатним гобоїстом. Саме його багато хто вважає офіційним засновником компанії Rigoutat. Закінчивши Паризьку консерваторію, Роланд швидко досяг вершин майстерності та став головним гобоїстом у військовому оркестрі одного з Версальських полків. А 1954 року батько і син стали у витоків майбутнього масштабного музичного підприємства, яке отримало їхнє ім’я. Починалося все скромно: навіть через 10 років, коли Charles Rigoutat помер, у майстерні Rigoutat працювали лише один майстер та один учень.

Детальніше >>

Rubner

Вже понад 100 років німецька компанія Rubner знана і як виробник надійних і якісних віолончелей та контрабасів. У витоків фірми стояли Йозеф, Отто та Йоханнес Рубнери – кілька поколінь одної династії, яка володіла брендом Rubner до 1992 року. Тоді місію компанії прийняв їхній наступник і учень, Міхаель Гласс. Завдяки високій мотивації та активній співпраці з винятково талановитими музикантами йому вдалося створити оновлену лінійку Rubner, відому тепер у всьому світі вже під егідою немецької компанії GEWA music.

Детальніше >>

Salvi

Всесвітньо відома фірма Salvi Harps (Арфи Сальві) була заснована 1956 року в Італії Віктором Сальві. Як він сам, так і його брат Альберто та сестра Аїда були видатними арфістами ХХ сторіччя. А любов до музики їм передав батько, венеційський скрипаль і музичний майстер Рудольфо Сальві. У 20-ті роки ХХ сторіччя Рудольфо Сальві разом із дружиною емігрував у Сполучені Штати Америки з італійського містечка Віджіано, де з давніх-давен майстерно виробляли арфи. Згодом сталося так, що його діти щиро полюбили цей витончений, складний інструмент – арфу.

Детальніше >>

Sankyo

Ім’я японської компанії Sankyo перебуває у золотому списку кращих світових виробників флейт для професійних музикантів та обдарованих молодих флейтистів. Це порівняно молодий бренд, який було засновано у 1968 році в японському місті Саяма. Назва «Sankyo» перекладається як «тризвуччя» – на знак того, що компанію було засновано одразу трьома майстрами на рівних засадах. Очолив музичну трійцю Кікао Хісакура. Мудрі японці спеціально зупинилися на простій та звучній назві навіть для іноземців – сьогодні брендове ім’я Sankyo відоме також і завдяки тому, що воно мелодійне і легко запам’ятовується.

Детальніше >>

Sassmann

Німецький бренд Sassmann виник 1955 року як мануфактура історичних клавішних інструментів. Засновником майстерні був Мартін Сассманн (Martin Sassmann), який таким чином організував у Німеччині власне виробництво спінетів, клавікордів, челест, вірджиналів, фортепіано. На відтворення давніх інструментівзасновника надихнуло довге вивчення історії музики та різних зразків історичних клавішних інструментів, що тоді існували. Зрештою, стиль формувався не одразу: перші інструменти Sassmann були зроблені в стилі Serien, але до кінця 1960-х років Мартін Сассманн почав рухатися в бік більш історичних конструкцій.

Детальніше >>

Scandalli

Компанія Scandalli є всесвітньовідомим виробником акордеонів, баянів та гармонік якості класу «люкс». Музиканти та слухачі люблять інструменти Scandalli за чудове звучання, а також особлививий, немов оксамитовий тембр. Якість Scandalli формується вже понад 100 років, викликаючи захват і подив серед музикантів. Навіть найбільш вимогливі акордеоністи та баяністи визнають, що краще від Scandalli на європейському музичному ринку годі й знайти.

Детальніше >>

Schilke

Американська компанія Schilke була заснована 1956 року Ренольдом Отто Шілке, майстерним трубачем і відомим нині творцем духових музичних інструментів. Сьогодні фірма Schilke Music Products Incorporated пропонує високоякісні професійні труби і тромбони, а також мундштуки для духових інструментів в усьому світі. Будучи засновником і першим президентом компанії, Ренольд Шілке розроблював як інструменти, так і мундштуки для них. Відтак його витвори зробили революцію в історії виробництва духових інструментів. Вони й зараз є світовими лідерами з якості, яка беззаперечно визнана сучасним музичним ринком.

Детальніше >>

Selmer Paris

Історія всесвітньовідомого музичного бренду Henri Selmer Paris – сучасного виробника унікальних саксофонів та кларнетів – сягає кінця ХIX сторіччя. Тоді Анрі Сельмер, випускник Паризької консерваторії та кларнетист знаменитого французького оркестру Garde Republicaine, порушив традицію свого батька, діда й прадіда. Він так і не став капельмейстером в армії… Натомість Анрі Сельмер перевернув музичний світ Європи, зробивши справжню революцію в царині виробництва саксофонів і кларнетів.

Детальніше >>

Selmer USA

Історія братів Сельмерів, Олесандра і Генрі, стала «стартовим майданчиком» не лише для бренду Henry Selmer Paris, який зараз належить до великої і багатогранної американської корпорації Conn-Selmer, Inc. Також з Сельмерами пов’язане ім’я іншої американської фірми – The H&A Selmer (USA) Company з власною насиченою історією. 1885 року Олександр і Генрі Сельмери закінчили консерваторію в Парижі та відкрили власну майстерню у Парижі. Але Олександр, отримавши пропозицію з США стати солістом симфонічного оркестру Бостона, пристав на неї.

Детальніше >>

Strunal

Сучасна фірма Strunal, до 1992 року відома як Cremona, є найбільшим виробником струнних музичних інструментів у Європі. Лідерство фірмі забезпечує особлива стратегія розвитку: Strunal впроваджує сучасні інноваційні технології, поєднуючи їх з кращими традиціями чеських майстрів. Ці традиції зберігаються та збагачуються вже близько 500 років! В основі успіху Strunal лежить безцінний досвід знаних майстрів чеського містечка Luby. Тамтешні творці музичних див сторіччями передають – від батька до сина, від покоління до покоління – секрети виробництва струнно-смичкових інструментів, лютень та гітар.

Детальніше >>

Thomastik-Infeld

Історія всесвітньо відомого австрійського виробника струн Thomastik-Infeld почалася 1919 року у Відні, коли скрипковий майстер Franz Thomastik та інженер Otto Infeld створили компанію Thomastik-Infeld. Завдяки цим майстрам традиційні жильні струни були витіснені цілком новою розробкою: струнами з стальною серцевиною, у яких було чудове насичене звучання. Завдяки унікальній технології вони відрізнялися більш високою якістю звуку, точністю і надійністю. Новинка відразу отримала визнання віртуозів звідусіль.

Детальніше >>

Vandoren

Заснована у 1905 році Еженом Ван Дореном, французька фірма Vandoren стала сімейною справою кількох поколінь талановитих майстрів. Уже понад століття секрети виготовлення тростин та мундштуків для дерев’яних духових інструментів передаються тут від батька до сина – з покоління до покоління. Великі об’єми виробництва та якісний матеріал, вирощений на власних плантаціях у Південній Франції, родинні традиції майстерності, досвід та власні розробки – все це запорука успіху продукції під маркою Vandoren, всесвітньо відомого європейського виробника аксесуарів до духових музичних інструментів.

Детальніше >>

Viscount

Коріння компанії Viscount сягає кінця ХІХ сторіччя. Тоді у місцевості Мондаїно поблизу Ріміні жив і творив музикант Антоніо Галанті, засновник славетної італійської музичної династії Галанті. Свій музичний талант Антоніо Галанті реалізував не лише у грі, але й у конструюванні. Так на світ з’явився перший акордеон Galanti, а згодом виникла компанія Galanti Bros, яку очолив старший син засновника, Еджідіо Галанті. Це компанія, традиції якої пізніше успадкувала і компанія Viscount.

Детальніше >>

Weltmeister

Історія бренду Weltmeister, одного зі світових лідерів у виробництві акордеонів та баянів, почалася ще 1852 року у Німеччині. Інструменти від початку вироблялися зі знаним у всьому світі німецьким перфекціонізмом і точністю. Кожен акордеон або баян Weltmeister був і залишається унікальним завдяки високій якості дбайливо підібраних матеріалів, а також через майстерну технічну зборку. Таким чином вдається досягти чистоти чудового звучання інструментів Weltmeister.

Детальніше >>

Wolf Music Products

Історія голландської компанії з виробництва аксесуарів і запчастин для музичних інструментів Wolf Music Products почалася з добрих технічних рішень засновника, майстра Віллі Вульфа. Саме він 1965 року в Амстердамі сконструював перші універсальні й практичні мостики, які одразу вподобали скрипалі. Адже всі варіанти, які існували до того, професійних музикантів не влаштовували. Віллі Вульф швидко отримав першу тисячу замовлень, і справа пішла.

Детальніше >>

W. Schreiber

Історія німецької компанії W. Schreiber & Söhne, зараз відомої під назвою W. Schreiber – це історія успіху попри будь-які труднощі. А також доказ того, що навіть війна і повоєнне лихоліття не може стати на перешкоді музично-інженерному таланту. Заснування цієї фірми з виробництва дерев’яних духових інструментів припало на 1946 рік – непростий час, коли Німеччина мусила відбудовуватися віднова. Сьогодні бренд W. Schreiber – знак якості для кларнетів, контрафаготів і фаготів. Задля подальшого розвитку компанія W. Schreiber стала частиною великої музичної корпорації Buffet Crampon: так вдалося не лише зберегти традиції майстерності, але й поєднати їх з кращими сучасними технологіями. Водночас збережено марку якості й надійності, адже всі інструменти і зараз на 100% виробляються в Німеччині.

Детальніше >>