Henri Selmer Paris запроваджує нову систему виготовлення кларнетів і дає на них 10 річну гарантію

Зустрічайте систему Evolution: стабільність, довговічність, акустичний відклик

Henri SELMER Paris з гордістю представляє Evolution – нову систему виготовлення інструментів, призначену для всіх професійних Сі-b та Ля кларнетів: Présence, Privilège, Signature та Récital.

У деревині цієї інноваційної моделі використовується смола нового покоління, що забезпечує покращену стабільність і довговічність інструменту, зберігаючи при цьому акустичні властивості дерев’яного кларнета.

 

Деревина + смола: відчуйте переваги обох матеріалів

Внутрішній діаметр верхнього коліна кларнета розширений у верхній половині для використання смоли. Завершальне свердління отворів здійснюється традиційним способом – вручну, використовуючи ті ж самі інструменти SELMER Paris.

Смола, що використовується у системі Evolution – це новий запатентований тип смоли, створений на основі біомаси, яка не містить бісфенолу А (BPA). Бісфенол А був заміщений молекулами, отриманими з біомаси.

 

Збільшена довговічність підкріплена 10-річною гарантією

Майстри Henri SELMER Paris розв’язали проблему появи тріщин на найважливішій частині інструменту – верхньому коліні, і пропонують 10-річну гарантію для нової системи.

 

Акустична якісь оновленого дерев’яного кларнета

Наукові дослідження у поєднанні з акустичними випробуваннями показали відсутність помітної різниці у звучанні між традиційними кларнетами і кларнетами, виготовленими за новою системою Evolution.

 

СП Комора є ексклюзивним дистриб’ютором компанії Henri Selmer Paris в Україні та отримує продукцію безпосередньо зі складу виробника.

 

Запрошуємо до наших магазинів!

Київ, вул. Кудряшова, 3

(044) 496-3508, 496-3509

info@komora.com

www.komora.com

 

Одеса, вул. Асташкіна, 21

(048) 737-5863

odessa@komora.com

www.komora.com

Tags: , , ,