Henri Selmer Paris

Henri Selmer ParisКупити духові інструменти Henri Selmer Paris у магазині “Комори” >>>
Київ: (044) 496-3508, 496-3509 | Одеса: (048) 737-5863

Історія всесвітньовідомого музичного бренду Henri Selmer Paris – сучасного виробника унікальних саксофонів та кларнетів – сягає кінця ХIX сторіччя. Тоді Анрі Сельмер, випускник Паризької консерваторії та кларнетист знаменитого французького оркестру Garde Republicaine, порушив традицію свого батька, діда й прадіда. Він так і не став капельмейстером в армії… Натомість Анрі Сельмер перевернув музичний світ Європи, зробивши справжню революцію в царині виробництва саксофонів і кларнетів.

Першою любов’ю Анрі були кларнети. Зараз у це важко повірити, але праобразом компанії Henri Selmer Paris був невеличкий магазин-майстерня, де вироблялися тростини та мундштуки для кларнетів. Згодом Анрі Сельмер взявся і за ремонт цих інструментів. Злам сторіч приніс подальший розвиток: на межі ХІХ і ХХ віків кларнети від Henri Selmer вже розпочали шлях сходження на музичний Олімп.

І ось настав 1904 рік, який назавжди увійшов до історії саксофону. Тоді цей інструмент ще не був таким знаним у Європі, як зараз. Олександр Сельмер, молодший брат Анрі, який працював у США і грав у кращих симфонічних оркестрах того часу, познайомив свого брата з саксофоном. Америка вже встигла в повній мірі оцінити винахід Адольфа Сакса, в той час як Європа лише уважно дослухалася до нових і неймовірно чарівних звуків… Музичні історики твердять, що вже тоді Анрі Сельмер міг робити спроби сконструювати свій перший саксофон.

Перший «офіційний» саксофон був запущений у виробництво 1922 року. Вже тоді Henri Selmer Paris стала сімейною компанією, і Сельмери бережуть цю традицію. Зокрема, Патрик Сельмер, колишній президент компанії, був правнуком легендарного Анрі Сельмера. А моделі саксофонів Balanced Action и Mark VI були розроблені його батьком Жоржем – онуком Анрі Сельмера. Зараз компанію очолює Brigitte Selmer. Але зміни не порушують головного: як і колись, усі інструменти Selmer вручну виробляються виключно у Франції, і вирушають підкорювати кращі сцени світу лише повністю зібраними.

Нещодавно Henri Selmer Paris урочисто святкувала своє 130-річчя. Адже пишатися є чим: інструменти Selmer постійно стають призерами міжнародних виставок, отримуючи разом із тим визнання кларнетистів і саксофоністів усього світу. Офіційними артистами та обличчями компанії були і є кращі музиканти Європи, а кількість випущених саксофонів давно перетнула позначку «500 000». Саксофони Super Action 80 Series II та Reference, кларнети Saint Louis та Privilege – ці та багато інших інструментів Selmer відомі ледь не кожному, хто цікавиться темою духових інструментів. А також любить чисте і багате звучання – незмінну візитну картку Henri Selmer Paris, з якою компанія з гордістю крокує новим тисячоліттям.

Купити духові інструменти Henri Selmer Paris у магазині “Комори” >>>
Київ: (044) 496-3508, 496-3509 | Одеса: (048) 737-5863