Компанія Weltmeister відзначить Всесвітній день акордеона серією онлайн-концертів – Weltmeister Wednesdays

З нагоди Всесвітнього дня акордеона, який щорічно відзначається 6 травня, компанія Weltmeister Akkordeon Manufaktur GmbH оголошує про започаткування серії концертів – Weltmeister Wednesdays.

Карантинні заходи, запроваджені у зв’язку з коронавірусом, не лише спонукають компанії вийти на новий рівень, але і впливають на те, як спільнота музикантів, спільнота акордеоністів, поширює свою музику та здійснює виступи в рамках концертів та фестивалів по всьому світу.

Тож, адаптуючись до сучасних умов та викликів, компанія Weltmeister вирішила відзначити цьогорічний Всесвітній день акордеона проведенням серії онлайн-концертів, давши їм назву Weltmeister Wednesdays (Середи з Weltmeister).

Ідея компанії полягає в тому, щоб об’єднати акордеоністів по всьому світу у проведенні щотижневих концертних виступів. Онлайн-платформою для проведення цієї події слугують акаунти компанії Weltmeister у соціальних мережах. Вже стало зрозуміло, що ця нова ініціатива буде із захопленням сприйнята і музикантами, і слухачами. Кількість заявок від акордеоністів з усього світу на реєстрацію для участі у виступах Weltmeister Wednesdays приємно здивувало керівництво компанії Weltmeister.

Протягом найближчих тижнів, про свою участь у програмі виступів Weltmeister Wednesdays заявили низка відомих акордеоністів, таких як Венді Макнейл (Wendy McNeill), Тіна Тандлер (Tina Tandler), Бернд Забель (Bernd Zabel) та багато інших. Компанія Weltmeister висловила сподівання, що інформація про цю ініціативу буде якомога більше поширена самими музикантами та слухачами.

Не дозвольте монотонності тижня взяти над вами гору! Починаючи з 6 травня, щосереди  о 20:00 за київським часом приєднуйтесь до перегляду виступів Weltmeister Wednesdays, де акордеоністи з усього світу гратимуть для вас.

Ви можете переглядати щотижневі виступи Weltmeister Wednesdays через соціальні мережі:

Переглянути виступи у Facebook >>>

Переглянути виступи в Instagram >>>

Переглянути виступи в YouTube >>>

Вже дуже скоро для вас зіграє Weltmeister Online Orchestra.

Tags: , ,