Larsen Strings представляє нові струни для віолончелі AURORA

Компанія Larsen Strings представляє нові струни для віолончелі AURORA: із середньою (Medium) та сильною (Strong) силою натягу для інструментів у розмірі 4/4, а також – із середньою (Medium) силою натягу для інструментів у розмірах 3/4, 1/2, 1/8 та 1/16.

Завантажити брошуру для струн Larsen Aurora 4/4 >>>

Завантажити брошуру для струн Larsen Aurora інших розмірів >>>

Безкомпромісна якість

Перший крок у великій подорожі зі струнами Larsen розпочинається зі струн Aurora для віолончелі. Вони забезпечують для музикантів комфортне та доступне впровадження до широкого асортименту Larsen Strings, водночас, пропонуючи безкомпромісну якість, що становить визначальну рису продукції знаменитого данського виробника.

Струни Aurora для віолончелі пропонують плавний блискучий звук без металевих відтінків. Майстри Larsen створили новий барвистий райдужний дизайн упаковки та кольорового маркування на хвостовій частині для доповнення гамми позначення своїх струн.

Всі чотири струни Aurora володіють надійною сталевою основою. Струни A та D виготовлені з обмоткою корозійно-стійким сплавом, струна G – з обмоткою нікелем, а струна С – створена з використанням вольфраму. Зібраний разом, комплект пропонує вражаючий відклик та відмінні акустичні характеристики.

В процесі розробки струн Aurora, майстри Larsen зберігали вірність традиціям компанії, в яких перше місце належить високим стандартам виробництва. Результатом цієї наполегливої праці став продукт безкомпромісної якості, представлений за цілком доступною ціною.

Заміщення струн Larsen Crown

Струни Aurora розміром 4/4 замінюють струни Crown, в той час як моделі Aurora інших розмірів є розширюють асортимент Larsen на ринку.

До лінійки Aurora увійшла абсолютно нова, вдосконалена струна A, а також – оновлені струни D, G та C. Новинка покликана запропонувати музикантам ще більш конкурентоспроможний комплект, ніж серія Crown, в той же час, задовольняючи потреби віолончелістів, що вже звично грають на тих струнах.

 

 

«Протягом багатьох років я граю на струнах Larsen, тож з нетерпінням чекаю виходу серії Aurora, щоб рекомендувати її своїм студентам! Ці струни володіють збалансованим, теплим звучанням, що дозволить віолончелістам, що навчаються, впевнено вдосконалюватися та познайомлять їх зі знаменитою якістю Larsen».

Розанна Баттерфілд – Віолончелістка та педагог