Найновіші вдосконалення литавр Ludwig: коментар Девіда Нельсона, Educational Percussion

Про найновіші вдосконалення литавр Ludwig розповідає галузевий менеджер Educational Percussion Девід Нельсон.

Багато змін торкнулося нових литавр Ludwig у 2019 році! Перша велика зміна – це абсолютно нова технологія лиття основи, що дозволяє застосувати нову систему коліщаток. Нове коліщатко, розміщене під педаллю інструмента носить назву «Omni wheel» і дозволяє з легкістю пересувати литаври у напрямку в діапазоні 360°.

Всі моделі литавр Ludwig також отримали збільшені відокремлювані задні коліщатка. Ця функція дозволяє зручно переміщувати інструмент крізь вузькі двері. Наприклад, до учбових класів або до оркестрової ями. Індикатор настройки також був вдосконалений і може бути переміщений у відповідності до Американської або Німецької системи. Індикатори настройки нових литавр виконані з латуні і поставляються з гравіюванням. Та на ряду з усіма цими нововведеннями для литавр, був збережений найважливіший фактор – традиційне звучання від Ludwig!

Литаври Ludwig відомі завдяки своєму звучанню, довговічності та надійності. Чи знали ви, що, за сучасною оцінкою, у всьому світі використовується більше литавр Ludwig Standard Symphonic, ніж усіх інших разом взятих. Литаври Ludwig пройшли випробування часом і продемонстрували себе в якості відмінного рішення для оркестру або колективу.

Завдяки наступним особливостям литаври Ludwig вирізняються з-поміж решти литавр  інших виробників:

  • У разі необхідності ремонту, литаври Ludwig легко обслуговуватимуться і служитимуть протягом довгих років;
  • При належному догляді та обслуговуванні, литаври Ludwig можуть прослужити більше 50 років;
  • Котли параболічної форми продукують унікальний, характерний лише для інструментів Ludwig, звук.

Tags: ,