Нові домашні фортепіанні виступи від Артистів Steinway – Steinway Lunch Conserts: запрошуємо до перегляду!

Пропонуємо вашій увазі нову підбірку домашніх фортепіанних виступів від Артистів Steinway – Steinway Lunch Conserts.

Вже більш ніж 165 років інструменти Steinway & Sons створюють музику: як на сценах усього світу, так і вдома. Майстри Steinway знають, що музика – це потужна сила, яка здатна поєднати людей без огляду на кордони та часові пояси. З огляду на особливі обставини, пов’язані із карантинними заходами, з 1 квітня компанія Steinway & Sons дала початок новому формату домашніх фортепіанних виступів – Steinway Lunch Conserts.

Запрошуємо і вас приєднатися до огляду виступів Артистів Steinway – і насолоджуватися творами мистецтва найвищого рівня у віртуозному виконанні. В рамках формату Steinway Lunch Conserts, знамениті піаністи та друзі Steinway щодня запрошуватимуть вас до свого дому та гратимуть виключно для вас. Програма виступів найрізноманітніша: класика, джаз, поп-музика або композиції із кінофільмів – і все для того, щоби надихнути вас, розважити та збагатити барвами ваш день!

Завдяки цим виступам ви можете насолоджуватися чудовою музикою у будь-який час. Тепер ви маєте можливість з нетерпінням чекати на нові виступи великих піаністів з усього світу, які грають саме для вас.

Перейти до перегляду виступів Steinway Lunch Conserts >>

 

Фортепіанні виступи Steinway Lunch Conserts
– новинки цього тижня

Йойа Вендт: Steinway Boogie – Виконує Артист Steinway Йойа Вендт / Joja Wendt (Німеччина). Виконання у чотири руки із системою Steinway Spirio.

Переглянути виступ –>

Гюнтер Ернст / Віллі Деммель: Ich träume so gern bei leiser Musik – Виконує Артист Steinway Гоьтц Альсманн / Götz Alsmann (Німеччина).

Переглянути виступ –>

Людвіг ван Бетховен: Соната для фортепіано у Bb-мажор № 29, ор. 106 3-тя дія”Hammerklavier”: Adagio sostenuto – Виконує Артист Steinway Марі Кодама / Mari Kodama (Японія).

Переглянути виступ –>

Тошіо Хосокава: Хайку для П’єра Булеса / Моріс Равель: Miroirs, No. 2 Oiseaux Tristes (Сумні Птахи) – Виконує Артист Steinway Момо Кодама / Momo Kodama (Японія).

Переглянути виступ –>

Корейська традиційна музика: Туга за горою Кумганг (аранжування – Іл Хун Сон / Il Hoon Son) – Виконує Лауреат концертної премії Steinway Євкон Санву / Yekwon Sunwoo (Корея).

Переглянути виступ –>

Tags: , ,