Pigini

Акордеони Pigini. «Будуй майбутнє, враховуючи уроки минулого»

Італійська компанія Pigini веде свою історію від 1946 року. Тоді її невгамовний засновник, Філіппо Піджіні, разом із чотирма своїми братами та однодумцями зареєстрував у Анконі фірму, яка отримала назву F.lli Pigini di Filippo. Повернувшись із фронтів ІІ Світової, Філіппо вкладав у свій задум багато часу і сил, почавши з відродження старої музичної майстерні.

Минуло кілька років, і Філіппо Піджіні разом із співзасновниками фірми вже бачили результат своїх зусиль. Успіх перших акордеонів не забарився. Компанія почала активно завойовувати ринок, впевнено просуваючись у лідери серед європейських виробників акордеонів. Якість і розвиток – два фактори, які допомогти акордеонам Pigini швидко підкорити не лише європейський ринок (зокрема, Швецію і Данію), але і набути популярність серед музикантів із Америки і Канади, потрапити у Єгипет, Пакистан, Аргентину…

На чолі сімейної компанії Pigini багато років стояв геніальний Джіно Піджіні, який свого часу здобув визнання як vociarolo – майстер виготовлення голосових планок – маючи заледве 14 років. Саме він, шукаючи молоді таланти, зміг зібрати унікальний колектив майстрів зі свіжими ідеями та ставити перед ними найвищі цілі щодо якості акордеонів Pigini.

Філософія Pigini – це незламний оптимізм, радісний погляд у майбутнє та досягнення все нових і нових висот щодо якості і звучання інструментів. «Будувати своє майбутнє, враховуючи уроки минулого» – так брати Піджіні вчили працювати своїх майстрів. Тобто враховувати як надійність перевірених часом технологій, так і новітні досягнення у сфері виробництва музичних інструментів.

Унікальність акордеонів Pigini ховається у, здавалося би, незначних деталях. Непомітний гвинтик або незначний надріз, точність балансування, міліметри голосових планок, абсолютна безшумність механізмів, якісне калібрування пружин… Майстри враховують все. Саме так народжується неповторна витонченість звучання, характерна для продукції Pigini.