Bach

Тандем музики та інженерії. Vincent Bach Corporation

vincent-bach

Історія духових інструментів Vincent Bach Corporation почалася на початку ХХ сторіччя на американській сцені. Саме там її майбутній засновник, віртуозний трубач Венсан Шротенбах – який швидко став відомий як Бах – підкорював серця слухачів. Він майстерно виконував головні партії у популярних оркестрах, а також виступав у кращих операх Сполучених Штатів. Водночас славетний трубач все більше опановував техніку, виявившись ще й блискучим інженером. Цей подвійний талант і став надійною основою для всесвітньовідомої музичної корпорації Bach.

Купити духові інструменти Vincent Bach у магазині “Комори” >>>
Київ: (044) 496-3508, 496-3509 | Одеса: (048) 737-5863

vincent bach stradivarius trumpet limited edition2Венсан Бах створював незвичайні мідні духові інструменти. Їхні відмінні тональні характеристики фактично одразу ставали зразковими для фахових виконавців і знавців музики. Давалося взнаки і те, що Бах свідомо обрав чарівне звучання труби (хоча починав як скрипаль), але не відкинув інженерію: поєднання здібностей підказало йому, що якісь мундштуків для духових інструментів залишає бажати кращого. Це стало особливо очевидно в часи І Світової війни, коли Бах був диригентом військового оркестру й керував школою горністів.

Відтак 1918 року виникла нова музична фірма з виробництва мундштуків для мідних духових інструментів. Задуми Вінцента Баха підтримав музичний магазин Сельмер – саме у його підсобному приміщенні Бах відкрив свою першу майстерню, водночас працюючи в оркестрі славетного американського театру Ріволі. А коли 1924 року Вінсент Бах явив світу перші труби Bach, захвату музикантів не було меж. Музичний світ зашумів: «Та це ж новий Страдіварі!». Творець не міг не вподобати такого визнання – і з’явилися нові труби «Страдіварі», Bach Stradivarius. Згодом розпочалося і виробництво тромбонів Bach Stradivarius.

1961 року Бах продав свою компанію тим, кому найбільше довіряв – корпорації Selmer. Роки співпраці підказали, що саме тут зможуть дбайливо поставитися до всіх напрацювань Vincent Bach Corporation та базовий принцип – бажання досягти найвищої якості інструментів і їхнього звучання. Вінцент Бах ще встиг передати секрети своєї майстерності Сельмеру. Зараз Conn-Selmer далі успішно використовує розробки Баха, а марка Bach Stradivarius залишається незмінно популярною. У чому ж секрет? Виявляється, справа, зокрема, полягає у якості металу. Під час кування його декілька разів нагрівають та охолоджують. Температуру та те, скільки це триває, знають всього кілька осіб – майстрів Conn-Selmer.

Сучасна марка Бах – це десятки різновидів труб, флюгернгорни, тромбони, корнети… А також численні аксесуари для мідних духових інструментів. Зараз Bach є одним із найбільших виробників професійних інструментів у світі музики.

Купити духові інструменти Vincent Bach у магазині “Комори” >>>
Київ: (044) 496-3508, 496-3509 | Одеса: (048) 737-5863