Віртуозна гра на тубі від знаменитого артиста Miraphone Ейстейна Бодсвіка

Ейстейн Бодсвік (Øystein Baadsvik) – норвезький тубіст-віртуоз, композитор і диригент, артист Miraphone, єдиний у світі виконавець на тубі, що займається виключно сольною і камерною концертною діяльністю, не граючи у складі оркестрів на постійній основі.

Народившись у Тронхеймі, Норвегія, Ейстейн Бодсвік почав грати на тубі у віці п’ятнадцяти років у своїй школі в Тронхеймі. Вже вісімнадцятирічному віці молодий артист здобув перше місце у Норвезькому національному конкурсі солістів. Його концертна діяльність включає виступи з такими знаменитими оркестрами як Філармонічний оркестр Осло, оркестр Брегенської філармонії, Філармонічний оркестр Варшави, Національний симфонічний оркестр Тайбею, Філармонічний оркестр Сінгапуру та Мельбурнський симфонічний оркестр.

У 2006 році Бодсвік дебютував на сцені Карнегі-холу у Нью-Йорку. Артист навчався під керівництвом знаменитого американського тубіста і педагога Гарві Філліпса, а також – у відомого американського тубіста і педагога Арнольда Джейкобса.

Ейстейн Бодсвік відомий своїми майстер-класами, виступами і консультаціями з гри на тубі, які часто відбуваються у численних університетах по всьому світу, включаючи такі імениті заклади у Сполучних Штатах як Джуліярдська школа у Нью-Йорку, Університет Індіани у Блумінгтоні, штат Індіана, Інститут музики Клівленда у Клівленді, штат Огайо, Північно-Західний університет в Еванстоні, штат Іллінойс, Музична школа Шеперда у Х’юстоні, штат Техас. Крім того, кожного року у жовтні артист здійснює тур по різних коледжах та університетах, що збігається зі щорічною, зосередженою саме на тубі, подією у світі музики – Octubafest.

У жовтні 2011 року, Ейстейн Бодсвік відвідав Київ на запрошення СП Комора. Віртуоз провів майстер клас з гри на тубі і виступив разом з Національним Академічним духовим оркестром України.

Пропонуємо вашій увазі виступ Ейстейна Бодсвіка у рамках заходу TEDx, незалежно організованого у форматі конференції TED місцевою громадою. У його руках туба – це щось набагато більше, ніж славетний інструмент. Це приголомшливе виконання, безумовно, захопить і вразить вас.

 

СП Комора пропонує туби найкращих світових виробників: Alexander, Besson, Conn, King, Miraphone.

Запрошуємо до наших магазинів!

 

Київ, вул. Кудряшова, 3

(044) 496-3508, 496-3509

info@komora.com

www.komora.com

 

Одеса, вул. Асташкіна, 21

(048) 737-5863

odessa@komora.com

www.komora.com

Tags: , , ,