Wolf Music Products

Wolf Music Products. Все, що вам потрібно для удосконалення гри

Історія голландської компанії з виробництва аксесуарів і запчастин для музичних інструментів Wolf Music Products почалася з добрих технічних рішень засновника, майстра Віллі Вульфа. Саме він 1965 року в Амстердамі сконструював перші універсальні й практичні мостики, які одразу вподобали скрипалі. Адже всі варіанти, які існували до того, професійних музикантів не влаштовували. Віллі Вульф швидко отримав першу тисячу замовлень, і справа пішла.

З’явилися і перші труднощі: універсальні мостики однак не підійшли абсолютно всім музикантам. Тоді Віллі Вульф звернувся до музичного складу голландського симфонічного оркестру з Утрехта. Таким чином мостики були вдосконалені, і виробництво продовжувалося з подвійним ентузіазмом. Цікаво, що першою майстернею Вульфа було дуже просте приміщення на задньому дворі його дому в Утрехті, куди майстер переїхав 1967 року. Там були виготовлені перші мостики вже за технологією forte.

1974 року Віллі Вульф вже відкрив професійні майстерні у власній резиденції в місцевості Vleuten. Тут майстер ще близько 20 років вдосконалював свої досягнення, аби потім передати компанію своїм синам. Роберт і Артур Вульфи очолили батьківську справу 1993 року. Майстер і вправний підприємець, вони швидко змогли відкрити для компанії нові горизонти. 2005-го Артур залишив Wolf Music Product. Відтоді компанією керує Роберт Вульф разом із дружиною.

За останні роки Wolf Music Products розпочала ще один етап розвитку. Оновився не лише логотип, але й способи виготовлення музичних аксесуарів і деталей для інструментів, а також розширився їхній асортимент. З’явилися кольорові мостики з 3D-ефектом, що досягається завдяки спеціальним типам фарби.

Сьогодні компанія Wolf Music Products b.v. виробляє аксесуари для струнно-смичкових і струнних музичних інструментів. Зокрема, мостики і підборідники, які дотепер користуються успіхом серед скрипалів та альтистів, аксесуари для віолончелей і гітар, запчастини для музичних інструментів, портативні пристрої (Batt-O-Meter) тощо.

Мостики Wolf Music Products вже 45 років залишаються найбільш універсальними. Завдяки удосконаленим технологіям Віллі Вульфа сучасні скрипалі зі всього світу так само вдало можуть задавати мостику форму свого плеча, граючи з власною ергономікою, як і їхні голландські попередники десятиріччя тому.